Kalite Politikamız

Müşterilerimiz, işimizin odak noktasıdır. Görevimiz müşteri isteklerini algılamak, beklentilerini hızlı ve etkili bir şekilde karşılamaktır. Yönetimimiz, kalite ve gıda güvenliği sistemlerine olan bağlılığını, hedefleri belirleyerek, sistemlerin sahiplenilmesi ve uygulanması konusunda liderlik ederek gösterir.

ISO 22000 kalite standartlarında üretim yapılmaktadır.

Akdağ Pazarlama A.Ş, şirketimiz Öğüt Bakliyat ve un üretimini gerçekleştirmektedir. Öğüt Bakliyat 1967 yılında İstanbul – Bağcılar ilçesinde kurulmuştur. 2001 yılında Silivri’de yapılan fabrika binasına taşınarak üretimini 2006 yılına kadar orada gerçekleştirmiştir.

Öğüt Bakliyat, 2006 yılında Akyürek Group bünyesine katılarak İstanbul Esenyurt’ta toplam 2.500 m² üretim ve 7.500 m² Depolama alanıyla, ISO 22000 kalite standartlarında üretimini gerçekleştirmektedir. Akdağ Pazarlama şirketimiz, bakliyat bölümünde 1kg, 2,5kg, 5kg, 10kg, 25kg olmak üzere toplam 78 çeşit ürün, un bölümünde ise 1kg, 2kg, 5kg, 10kg, 25kg olmak üzere toplam 5 çeşit ürünün üretimini gerçekleştirmektedir.

Akdağ Pazarlama A.Ş bakliyat bölümünde günlük 120 ton ham mamul paketleme kapasitesi, un bölümünde ise günlük 130 ton paketleme kapasitesine sahip olarak tesislerinde üretimini gerçekleştirmektedir.

> Öğüt Bakliyat ürünün üretiminden tüketimine kadar tüm aşamalarda fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikeleri belirleyerek kontrolünü sağlayan, ürünün son kontrolünden çok üretim evresinin hijyenik şartlara uygunluk garantisinin veren önleyici bir gıda güvenliği yönetimini benimsemiştir.

> Öğüt Bakliyat her zaman gıda güvenliğiyle damak tadına uygun çabuk pişen, kabuk atmayan daha fazla artımlı, besleyici ve daima en kaliteli ürünleri bilinçli ve çağdaş tüketicisine sunma çabası içinde olmuştur.

> Kusursuz bir ürün yada hizmet yoktur ama kusursuz giden yolda ilerlerken şikayetlerden şikayet etmeden, bu şikayetleri bir fırsat olarak görerek her zaman tüketici haklarına saygılı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktan gurur duymaktayız.

> Öğüt Bakliyat, 2006 , 2008 , 2009 ve 2010 yıllarında bakliyat ve un ürünlerinde tüketici kalite ödülleri ve altın adam ödüllerini alarak tüketicisi tarafından onurlandırılmıştır.

Bizimle Hemen İletişime Geçin