İstanbul Avrupa yakasında 2500 noktada hizmet vermekteyiz!

Müşteri Memnuniyeti

Akyürek Gıda müşteri memnuniyetini ön planda tutacak bir pazarlama politikası izlemektir.

JIT Sistemi

Doğru zamanda doğru yerde olarak istenileni beklendiği gibi sunmaktayız.

>> Akyürek Ticaret 1960 yılında Şanlıurfa Viranşehir’de çiftçilikle iştigal eden Mehmet Akyürek tarafından manifatura,kantariye ve gıda ticareti alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Buradaki başarılı çalışmalarını sürdüren firma daha sonra İstanbul piyasasına açılma kararı almış ve 1989 yılında Akyürek Gıda Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile oğlu Haluk Akyürek tarafından Bahçelievler’de faaliyete başlamıştır. Şirket Gıda temizlik ve ıtriyat ürünlerinin pazarlaması satış ve dağıtımı faaliyetinde bulunmaktadır.

> Şirketin yönetim kurulu başkanlığını Haluk Akyürek yürütmekte,çekirdekten yetişme tüccarlık birikimi ile bilgilerini modern pazarlama ve satış anlayışı ile birleştirerek Akyürek Gıda Ticaret Ltd. Şti’nin iyi bir pazarlama ve satış firması olması için çalışmaktadır. Akyürek Gıda Ticaret Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren geçen zaman içerisinde piyasada saygın yeri bulunan birçok firma ile bayii ve distribütör iş ortaklığı gerçekleştirmiş ve daima iyi ilişkilerini korumuştur. Günümüzde ise portföyünde bulunan ürünlerini gerek distribütör gerekse bayii olarak İstanbul Avrupa yakasında, Boğaz hattı – Silivri arasındaki bölgede yaklaşık 2.500 noktaya hizmet vermektedir.

>> Satış yapılan noktalar arasında yerel zincirler, A, B, C tipi satış noktaları (marketler) ve endüstriyel kurum ve kuruluşlar bulunmaktadır. Bu müşteri portföyü EtaSql bilgisayar programı ile desteklenmekte.Haftalık ve iki haftalık rut programı ile takip edilmektedir.

>> Akyürek Gıda Ticaret Ltd. Şti. sektördeki yerini ve hizmet kalitesini her geçen gün artırarak sağlamlaştırmış ve yaptığı yatırımlar sayesinde bugün Türkiye’nin önde gelen birçok güçlü kuruluşuyla iş ortaklığını sürdürmeye başlamış.

>> Kurulduğundan beri kazancını işini geliştirmeye harcayan ve sağlıklı büyümeyi prensip edinen firmamız yakın bir gelecekte hizmet bölgesine tüm Trakya’yı da katmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda altyapısını hızla oluşturmaktadır.

>> Akyürek Gıda bugün İstanbul Esenyurt ilçesinde kendisine ait 11.000 m² kapalı ve 5.500 m² açık alanlı genel merkez yönetim ve depo binası ile hizmet vermektedir.

SPCQGv

Misyon ve Vizyon

Akyürek Gıda müşteri memnuniyetini ön planda tutacak bir pazarlama politikası izlemektir. Akyürek Gıda’nın misyonu JIT sistemini uygulamak (doğru zamanda doğru yerde olmak) ve istenileni beklendiği gibi sunmaktır. Bu beklentiyi karşılayabilmek için, onlarca araç ve satış elemanı gerek şirket içi gerek şirket dışı bağlantılar ve iletişim ağı sayesinde eşuyumlu olarak çalışır.

Müşteri odaklı çalışan Akyürek Gıda, kalite politikasını da ciddiye alır. Tedarik edilen her türlü mal depolarda gerekli hassasiyet içinde korunur ve kalite kontrolünden geçen ürünler hasarsız şekilde satışa sunulur.

Akyürek Gıda sadece müşterilerinin değil çalışanlarının da zamanına ve haklarına saygı duyar, insanlığa ve çevresine ait sorumluluklarını eksiksiz yerine getirir. Değişime ve gelişime açık yapısı ile kendini yenilemeyi ve bu ölçüde iş ortaklarına bekleneni vermeyi görev bilmektedir.

Akyürek Gıda olarak gıda sektörünün öncü kuruluşları arasında olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Müşterilerimiz, işimizin odak noktasıdır. Görevimiz müşteri isteklerini algılamak, beklentilerini hızlı ve etkili bir şekilde karşılamaktır.

Yönetimimiz, kalite ve gıda güvenliği sistemlerine olan bağlılığını, hedefleri belirleyerek, sistemlerin sahiplenilmesi ve uygulanması konusunda liderlik ederek gösterir. Tüm çalışanlarımız, yönetim sistem kültürünün oluşturulmasından ve süreçlerin sürekli iyileştirilmesinden sorumludur.

Şirketimiz, yönetim sistem gereklilikleri konusundaki bilincini tüm paydaşlarımız ile karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kapsamında geliştirir. Mükemmeliyet ve rekabet üstünlüğü sağlamak amacıyla çalışanlarımızın yetkinliği ve gelişimi için düzenlenen eğitimler takım çalışmasını destekler.

Kalite ve gıda güvenliği faaliyetlerinin tüm süreçlerini bilimsel verilere dayalı, önleyici yaklaşım, açık iletişim, takım çalışması ve denetimlerle mükemmel olarak yürütmeyi hedefler.

Bizimle Hemen İletişime Geçin